Opinie

Edyta i Arek

86

Kochani! My jak zwykle bardzo, ale to bardzo spóźnieni….ale wstyd.
Najpierw długo się zbierałam, by ubrać w słowa to czego dokonaliście podczas naszego ślubu,wesela, a potem sesji….i wciąż brakowało pomysłów….ciężko w słowa ubrać taką sztukę,artyzm,piękno…cokolwiek bym nie napisała, to będzie za mało , by dać ukłon w stronę tego co robicie…by przez pióro docenić Wasz talent i umiejętność spostrzegania ludzi i wydarzeń w tak magiczny sposób. Może więc słowami mojego męża, bo on zawsze krótko i na temat: talent i profesjonalizm, świetne wyczucie czasu i światła, a z mojej strony….potrafiliście sprawić , że podczas sesji czułam się jak ryba w wodzie, a podczas ślubu i wesela, jakby Was nie było-a mimo to wszystkie najpiękniejsze i najważniejsze chwile zostały uchwycone.
Dziękujemy, bo dzięki Waszej pracy i emocjom jakie włożyliście w wykonanie tych zdjęć, te najcudowniejsze dla nas chwile pozostaną nie tylko w naszych sercach i pamięci, ale również w pamięci naszych najbliższych…w dodatku nie będą to zwykłe wspomnienia…będą to wspomnienia bajeczne….

pozdrawiamy i z serca dziękujemy
edzia i arek


 

Agata i Paweł

agataipawel_0005

Kochani! Trud, cierpliowść i ciężka praca – widać – każde zdjęcie dopieszczone, rewelacyjne. Dziękujemy Wam bardzo – będziemy polecać wszystkim. Talent i jeszcze raz talent!!! Mój wylewny małżonek wypowiedział jedno słowo które oddaje wszystko – „zajebiste”:)

Pozdrawiamy i ściskamy
Wieczorki

 

 

 


 

Kasia – Mikołaj

 

Darku! Dziękuję za prześliczne, pełne ciepła i pomysłu zdjęcia z Komunii mojego Mikołajka! Każdy, komu je pokazuje jest zachwycony, a komentarz, który słyszę z ust prawie wszystkich brzmi: te zdjęcia są takie „inne” – pokazują nastrój chwili i emocje.
Kasia


 

Kasia i Przemek112_small

Darku bardzo Ci dziękuje za prześliczne zdjęcia. Widać jaki trud i ciężką prace włożyłeś.Każdy szczegół jest dopieszczony. Wszyscy co oglądają zdjęcia są zachwyceni i widzą ile serca w to wkładasz. Tylko polecać.

Pozdrawiamy i dziękujemy
Kasia i Przemek

 

 

 


 

Małgorzata i Paweł88_small

Kasiu i Darku… Dziękujemy Wam za cudną atmosferę podczas naszej sesji ślubnej, za czas nam poświęcony i za przepiękną pamiątkę w postaci zdjęć. Dzięki Wam podczas tego dnia czuliśmy się wyjątkowi a najpiękniejsze chwile zostały uwiecznione na papierze… – tu szczególne ukłony w stronę Darka :) Dziękujemy także za niedawną sesję naszego synka :) Kasiu dzięki za cierpliwość i spokój ducha… Podziwiamy Wasze prace, talent i umiejętność „łapania chwili” Oby tak dalej…. Pozdrawiamy naszych fotografów rodzinnych :) Gosia, Paweł i Kubuś

Małgorzata Szpuda

 

 

 


 

Bank MillenniumMillennium

 


 

 

Medipress Meducation Publishing Sp. z o. o.

Medipress

 


 

 

HRS The Hotel PortalHRS


 Marta i Darek

FS_140802_S_4127-Edit

FotoSobieski to pełen profesjonalizm, zaangażowanie, smak i wyczucie piękna. Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej osoby. Jeżeli chcecie mieć niepowtarzalną pamiątkę przywołującą po latach tamte chwile, towarzyszące kolory, smaki, zapachy i uczucia to gorąco polecamy! Bez żadnych wątpliwości, z całego serca :)

Pozdrawiamy! Dziękujemy jeszcze raz.

Do zobaczenia :)

Marta i Darek:)

 

 

 


 

Agnieszka i Krzysztof

FS_140628_S_3437

Bardzo dziękujemy!!! Warto było czekać. Pełen profesjonalizm i TALENT. Polecam każdemu!

Zobacz zdjęcia

 

 

 

 


 

Karolina i Mateusz

FS_140621_S_5646

Fotosobieski czyli niezwykły fotograf Darek i jego urocza żona Kasia. To nie tylko profesjonaliści którzy zrobią wspaniałe zdjęcia ale tez niezwykli ludzie…ciepli, przesympatyczni z głowa pełną wspaniałych pomysłów, tworzący niesamowita atmosferę podczas współpracy! Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Kasiu i Darku bardzo Wam za wszystko dziękujemy i do zobaczenia.

Z całego serca polecam!

Zobacz zdjęcia